Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 143 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

O moim bloogu

Temat bloga: turystyka, aktywny wypoczynek, poszukiwania, imprezy plenerowe,rady, humory, podróże małe i duże

Do Sylwestra w 2013

Witamy entuzjastów, sympatyków, kandydatów i niezdefiniowanych na blogu poświęconym aktywnemu wypoczynkowi, podróżom, turystyce kwalifikowanej na lądzie na powietrzu i pod wodą.

Ruszmy d. mimo wszystko

poniedziałek, 17 grudnia 2012 16:32
Skocz do komentarzy

  Pomimo niskich temperatur, wiatrów, opadów, przepowiedni żyć trzeba i to najlepiej zdrowo i z zadowoleniem, bo coraz mniej zostało.

  Gorąco namawiam do perygrynacji, aktywności fizycznej, zarówno dziennej jak i nocnej, mimo zimy. Żyjemy w urozmaiconym klimacie i z pewnością mamy predyspozycje do pełnego korzystania z życia w każdej porze roku. Przy odrobinie wrażliwości estetycznej trudno nie zauważyć walorów i atrakcji każdej z nich. Ponadto kazda z pór roku zaostrza apetyt na kolejną - tak się to odczuwa. Nie dosyć, że możemy pogrymasić, to jeszcze się to spełni. Okres zimowy zaczynamy bardzo atrakcyjnie i aktywnie, chociaż niekoniecznie zdrowo - obchodząc Święta i Nowy Rok.

Na tą okoliczność - wszystkim czytelnikom, miłośnikom i uczestnikom turystyki, zdrowych Świąt i normalnego, aktywnego nowego roku 2013.

 

                                                                                                                     

  Przy ogromie zajęć mozemy też liczyć na wolne, które można poswięcić zimowej turystyce, potem jeszcze ferie zimowe... Marazm okresu zimowego, na szczęście mamy już za sobą. Osrodki turystyczne, hotele, gastronomia, transport powszechny, biura podróży, uwzgledniają już oczekiwania turystów i sportowców zimowych, kusząc atrakcyjnymi ofertami.

  Uruchommy wyobraźnię. Zastanówmy się co by sprawiło nam największą frajdę, na co nas stać. Dokonajmy wyboru, zaagitujmy bliskich i w drogę. Spotkamy się na szlakach, nie obiecuję, że brnąc w śniegu.

 

        

        

        

Jak widać duży, wolny wybór i wszyscy zadowoleni. Nastepne chwile radosci czekają nas przed lustrem i po interpretacji wyników kontrolnych badań lekarskicj. O zazdrosnych spojrzeniach współtowarzyszy nie wspomnę.

Podziel sięWięcej na ten temat


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

środa, 17 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  255 116